| Adalutza a întrebat:

..am si eu o intrebare. in special pentru fete happy a folosit cineva pastilele de slabit Slimeroo Forte? ati reusit sa slabiti cu ele? sau daca stiti vreo dieta eficienta va rog sa imi spuneti happy

Răspuns Câştigător
| littleblackgirl a răspuns:

Nu lua pastile, sunt cele mai otravitore pentru organism. Cum a zis si Roobeertaa, sport si o dieta echilibrata.
Daca faci exercitii regulat si renunti la fast food, dulciuri si sucuri, vei slabi foarte usor. Nu e nevoie de mergi la sala, poti sa faci abdomene, genoflexiuni, sarituri cu coarda, sau poti sa iesi sa alergi in parc. Eu asa am facut timp de o saptamana, am lasat toate prostiile la o parte si am mancat mancare sanatoasa si multe fructe, si am slabit 3kg.
Sper ca te-am ajutat!

3 răspunsuri:
| Roobeertaa a răspuns:

Pastile si iar pastile... Sportt e cel mai bun commbinat cu o alimentatie buna fara dulciuri si grasimi.Asa cu siguranta vei slabi si bine si destul de repede

| AlyAleksandra a răspuns:

Ziua 1 si ziua 8
dimineata- o cana de ceai/ cafea; pranz-2 oua fierte tri, 200g spanac fiert.Seara-1 friptura de vita de 250g, 1 salata.
Ziua 2 si ziua 9:
dimineata-o cana ceai/cafea; pranz-1 friptura de vita 250g, o salata, o banana. Seara:100 g sunca slaba, 250 g lapte batut.
Ziua 3 si 10:
dimineata-o cana ceai/ cafea, 1 felie paine prajita; pranz- 200g spanac fiert, 1 rosie, 1 banana. Seara-2 oua fierte tari, 1 felie de sunca, 1 salata
Ziua 4 si ziua 11:
dimineata-o cana ceai/cafea, 1 felie paine prajita; pranz-1 ou fiert tare, 1 morcov ras, 250g branza de vaci slaba. Seara-0.5l suc de portocale.
Ziua 5 si ziua 13-dimineata- un morcov mare ras si suc de lamaie; pranz-400g peste slab fiert cu lamaie. Seara- 1 friptura de vita de 250g, 225 g broccoli
Ziua 6 si ziua 12:
dimineata-1 cana ceai/cafea, 1 felie de paine prajita; pranz-1/2 pui la gratar, 1 salata. Seara-2 oua fierte tari, 1 marcov mare ras
Ziua 7:
dimineata-ceai fara zahar; pranz-1 friptura vita sau miel la gratar 250g, 1 banana. Seara- nimic. Sunt interzise-consumul de sare, consumul de alcool, mestecarea de guma, consumul de apa minerala.
FUNDA?

| AllyBombonik a răspuns:

Pai..Eu am luat pastile de acestea..si am slabit 2-3 kilograme..Deobicei poti sa bei un ceai special pentru slabit..sau ti o dieta usoara http://www.stilfeminin.ro/diete-si-fitness/Dieta-usoara.html. Acolo vei gasi niste diete usoare...:).