| AkexD a întrebat:

Acidul acetilsalicilic, cunoscut popular sub numele de aspirina, este benefic in diminuarea febrei musculare?big grin.

Răspuns Câştigător
| Bubulin4ik a răspuns:

Acest acid diminuiaza orice tip de febra, dar cred ca ar fi mai bine sa vizitezi un medic care ti-ar da niste indicatii mai concrete! Sau mai fa niste exercitii fizice usurele. Succes sper ca te-am ajutat un pic))

1 răspuns:
| Dani04 a răspuns:

Aspirina doar mascheaza febra si o sa fii tentat sa te antrenez peste febra, ceea ce nu e bine pentru tesutul muscular.Lasa muschiul sa se refaca singur, altfel il distrugi si te-ai muncit degeaba.