| Georgyanya a întrebat:

Acum cateva zile am vazut un film cu vampiri, numai tin minte foarte sigur pe ce canal dar cred ca pe TLC, pe la vreo 1 si ceva de noapte.
Era vorba despre o armata de vampiri si regina lor si lupta dintre ei si niste oameni. A mai ramas o singura fata din toti oamenii.
La sfarsit a trezit un vampir dandu-i sa bea putin sange de-a ei.Si imbratisandu-l, a muscat-o.
Stiti cumva cum se chema filmul sau vreun actor care a jucat in acel film?
L-am vazut acum de curand filmul.
Dau fundita + vot.
Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Ðianna a răspuns:

Nu imi suna cunoscut filmul, si din pacate sad nu am mai auzit nici de programul de care vorbesti.TLC; te poti uita pe net in programul tv TLC din zilele precedente,poate iti suna vreun titlu cunoscut,eu m`am uitat acum big grin dar nu am avut rabdare sa ma uit cu atentie... big grin pentru ca tot iti plac filmele cu vampiri,iti recomand Underworld (I,II, III, apare si partea a IV-a.cred ca anul acesta); te-am pupat. happy