| cristina4love a întrebat:

Acum cativa ani pe vechiul FOX KIDS se difuza un serial animat cu niste vrajitori care faceau anumite vraji iar un personaj numai stiu sigur cine trebuia sa dezlege o anumita vraja pana la ora 12 daca nu tot orasul ramanea sub acea vraja. Daca stie cineva cum se numea sa-mi spuna si mie.

Răspuns Câştigător
| ΔH a răspuns:

Gata, am gasit.
uitati aici la ora 7 pe data de 11-04-2003
Se numeste Wunschpunsch big grin

11 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Wunch Punch cu o pisica portocalie si o cioara albastra care se ducea la o testoasa si dezlega ghicitorile!

| ΔH a răspuns:

Mda, imi amintesc, ce-mi placea... ce vremuri big grin

| cristina4love explică:

Va multumescccc:X...De cand le cautam.

| AndutzaAndu a răspuns:

Daaaa...imi amintesc...cred ca se numeste Hunchipunch sau cam asa....stiu ca era un cuvant lungbig grin si mie imi placea

| b3bita a răspuns:

laughing vaii ce imi placea desenul acela ..merci lemony :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina nu stiu daca am un raspuns pentru tine stui despre ce vorbesti si iti mai spun un lucru daca ma contactezi la mesingerul meu:razvan. popa98 acesta este. dar incearca hanch panch!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, exact... Erau doi(un mos si o cotoroanta)thinking Parca aveau si un caine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wunschpunch

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Monster cock si big tits gone wild cauta ca asta e sigur big grin

| artanix a răspuns:

Whunshpunsch