| zugaby a întrebat:

Acum doua saptamani m-am operat la un deget, sunt cusut etc...acum mai urmeaza sa mai creasca unghia! inca mai port pansament, bandaje! Peste o saptamana se vor extrage firele! Eu peste aproape 2 saptamani plec la mare! Aveti vreo idee cum as putea intra in apa?:X.sau va mai fi nevoie sa fiu bandajat!? astept sfaturi!

1 răspuns:
| mona a răspuns:

Poti sa intri in apa dar cu degetu bandajat asa incat sa nu iti intre apa[daca iti intra poate risti vreo infectie]