| NeVeRfOrEvEr a întrebat:

Acum o intrebare pentru fetebig grin:
Ce va place la baieti?:-parul lung sau scurt?
-tenul mai inchis sau mai deschis?
-pistruiat?
-inalt sau scund?
-cu muschi?

Răspuns Câştigător
| airam_4318 a răspuns:

Fiecare fata are gusturile ei...nu este un prototip.mie,de exemplu, imi plac baietii bruneti, cu parul scurt.altor fete poate le plac blonzii cu parul lung happy

7 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Parul scurt.
Tenul intre : nici foarte inchis dar nici foarte deschis.
Nu conteaza, poate avea cativa pistrui.
Pai sa fie cu vreo 5 cm mai inalt ca mine.
Da. Dar nu foarte multilaughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Parul scrtbatting eyelashesmai inchis dar nici foarte inchis dar si cei mai deschise imi plac:Xlaughing)nici inalt nici scund...hmmm cam da cu muschi)laughingOrcum gusturile nu se discut si fiecare dintre noi avem gusturi diferite

| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big grin Pai eu una tongue uite ce aleg
1.lung.depinde cat de lung adica putin mai lung dupa ureche :X
2.mai deschis big grin
3. fara pistrui laughing
4.inaaalt :X
5. nici cu muschi da` nici. intelegi tongue [intre] laughing
Sper ca te-am ajutat cu ceva big grin Fundita?batting eyelashes te rooooog puppy dog eyes kiss

| c0okie a răspuns:

Freza pixie la baieti e cea mai tare big grin
muschii nu conteaza, sa fie slabutbatting eyelashes
fara pistrui x_X inalt
ten inchis
sa fie amuzant
inteligeeent!
PUTIN gelos
... acum unele fete vor spune " aspectul fizic nu conteaza" chatterbox
ba conteazawinking nu poti sta cu un uratel si sa-ti fie aiurea sa-l saruti :-s

| Meow15 a răspuns:

Ochiiiiii ` love strucklove strucklove struck
Sii` : parul brunet [ putin mai lung ]
Tenul deschis
Nu pistruiat :d
Inalt.
Muschi? thinking Mi`e indiferent happy.

| estera a răspuns:

Pai parul sa fie aranjat nu prea scurt, tenul nici prea alb dar nici prea inchis (mulatri is buni buni) fara pistrui, mai inalt ca mine, si muschi chiar nu conteaza de fapt sa aiba dar nu prea mari ptc nu vreau sa ma striveasca cand ma ia in bratelaughing

| CandTrandafiriiMor a răspuns:

Uu`smug Imi place ca un baiat sa aiba okyy albastri :X [ dar n`am nimic impotriva daca nu ii are asa]
Hmm. Tenu`?!? sa nu fie nici pre` inchis da nici ff deskisbig grin
Fara pistrui happy.`!
Nu e neaparat sa aiba muschi.
Fiecare cu gusturile lui. ::~*~:tongueaReRile nu Se diScuTahee hee paReRile s`asCutla ::~*~::