| Justasimplequestion a întrebat:

Acum vreo doi ani jumate iesisem cu niste baieti la o bere dupa munca vreau sa zic ca nu prea sunt asa vorbaret de fel si nu prea imi place nici sa am contact vizual,
atunci cand vorbesc cu cineva il privesc undeva in zona gatului laughing sunt timid sa o zic direct, si mi am adus aminte acum imi tot zicea maicasa unui baiat ca ce ochi frumosi am mi-a repetat cred ca de 3 sau 4 ori vi s-a intamplat sa va zica cineva ca aveti ochi frumosi dar voi ce credeti sunt frumosi intr-adevar ca mie nu mi se pare ca am ochi nici urati da nici frumosi de pica...ce sa zic sunt verzi si cam atat si la fata mi se pare ca arat destul de bine atunci ce voia sa zica cum ramane cu restul fetei? Practic a iesit din schema laughing)

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Mie mi-au zis cateva fete si femei ca sunt simpatic si mi-am luat-o in cap de atunci, am luat de bune lucrurile zise de elewinking laughing

poate chiar ai ochi frumosi, sau poate doamna aceea te place, au ele motive cand fac complimentewinking

e timpul sa fii mai indraznet si sa numai fii timid, mai ales ca nu ai 12 ani!
uita-te la oameni si de la gat in sus si de la barbie in jos, la unele femei ai ce vedea mai jos de gat uneori laughing

succes

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Mamica iti facea un compliment si tu nimic nimic laughing
Daca te complimenteaza o fata de varsta ta tot asa te rusinezi? Rusine de ce pana la urma, bucura-te de interactiuni.