| anonim_4396 a întrebat:

Afara a plouat. E innorat. In cartier liniste. Imi da o stare de plictiseala si tristete... Nu stiu ce sa fac. De dormit, am dormit pana acum. Prietenii s-au ascuns. Vremea e urata pentru o plimbare. Idei?

9 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Românul are o vorbă pentru vremea asta : acum se pot face două lucruri -numeri bani sau faci copii. Alege.

| Tourniquet a răspuns:

Stai pe TPU si raspunde la intrebari (poti raspunde la ultima intrebare pusa de mine...)

Joaca carti sau remi.

Uita-te la un film.

Fa o baie.

Citeste Jules Verne (sau ce-ti place tie.) :X

mira
| mira a răspuns:

Mestereste ceva, picteaza, scrie un poem, citeste bancuri de pe net, priveste pps-uri, incerca sa faci clatite pentru a-ti surprinde familia.

| Bishop a răspuns:

sigh
Prin asta trec si eu acum...

| alexalex07 a răspuns:

Ai fratzi joaca un pocker un remy uitate la un film de aventurawinking sau in cel mai rau caz este sa-ti iei o punga de popcorn si te uitzi la un film de groazawinkinghee hee

| angelinthedark a răspuns:

Ideei, stai si uita-te pe pereti.

| pisicutsa a răspuns:

Da, sunt...citeste o carte cu subiect care are sens spre exemplu Marin Preda, sau Camil Petrescu! mmmm, asculta muzica rock classic cu tema care te preocupa...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi... :-?
Ai putea să te uiţi la un film, să stai pe TPU, să citeşti, să faci teste pe internet ( cum ar fi testele acestea : http://www.clopotel.ro/funny/teste/teste.html ), să citeşti legende pe internet ( mie chiar îmi plac :D ) etc.
Succes! :-*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@BitterSweet, cred că este prea tânără să facă copii. laughing