| AnaBejenaru a întrebat:

Aici am o intrebare mai mult adresata baietilor de pe site. asa ca ii rog frumos sa treaca si pe aici big grin?
Baietilor vreau sa stiu parerea voastra generala despre fete. Ce fel de fete va plac? Mai timide, mai nebunatice? Va plac fetele care se lasa usor sau greu? E mai importanta personalitatea sau lookul pentru voi?

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Fiecare baiat are placerile lui.despre cum ii place o fata.nu suntem toti la fel. unii apreciaza timidatatea.ca sunt mai simpatice.altii nu vor nebune langa ei.sunt altii care apreciaza foarte mult personalitatea.altii nu dau 2 bani

| Alex a răspuns:

Sa fie egala cu mine in toate puncturile de vedere. Sa fie desteapta, inteligenta, manierata, de treaba, de gasca, vorbareata, sincera, fidela, educata, cuminte, curajoasa, corecta, cinstita. Sa nu aiba fite si figuri. Sa aiba bunului simt si capul pe umeri. Sa inteleaga situatia financiara a baiatului si sa faca cinste baiatului cand are bani pentru amandoi. Sa se comporte frumos cu oamneii importanti din viata noastra (parintii, cei mai buni prietenii, rude, etc.) Daca ea oberva o problema de cuplu si el nu observa, trebuie sa zica baiatului ca sa se rezolve problema. Sa nu se supere la glume. Ma refer la glume bune, nu proaste. Sa nu fie pitipoanca, materialista, tupeista, profitoare, mincinoasa, proasta, hoata. Ma atrage cel mai mult personalitatea ei. Sa nu faca lucruri rele, anormale si ilegale. Fiecare are calitatile si defectele lui. Nimeni nu-i perfect. Trebuie sa aceptam calitatile si defectele sufletului-pereche. Sa nu sufera de obezitate. Sa nu aiba infecti cu transmitere sexuala (boli cu transmitere sexuala).

| AnaBejenaru explică:

Pai sunt amuzanta, dulce, nu sunt deloc timida (din contra), sunt blonda si am parul lung, si am ochii verzi ...cat despre caracterul meu ...las pe alti sa ma caracterizeze

| Marcelino a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, deci nu pot sa ti generalizez pentru ca nu cunosc toti baietii din tara asta, dar in cazul meu imi plac fetele cu simtul umnorului(sunt un tip amuzant si spun multe glume) de asta...Sa fie usor abordabila si comunicativa si daca se poate nu timida. Si la prima vedere si la primele 2 intalniri ma intereseaza look-ul dar apoi daca nu mi convine caracterul ei, pa! Cam atat!
Sper ca am fost de folos! Daca poti sa mi dai niste detalii despre tine nu ma supar, sa pot sa ti spun daca esti ok sau nu...

| HelpBoy a răspuns:

Din punctul meu si personalitaea si lookul dar sa nu fie asa nebunatice dar nici prea timide.

| Apipas a răspuns:

Un pic din Frumusetze, un caracter boon, ochi verzi sau Albashtri, Blonda =Bruneta amuzanta si sa Fie SIncera big grinbig grintongue

| DeathLord93 a răspuns:

Alea proaste care le dai o bomboana si se duc dupa tine pana la capatu lumi tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca esti aia din poza nu esti deloc blondalaughing