| RuxyzLOL a întrebat:

Ajutati-ma cu ceva thinking O persoana vrea sa caute o melodie si nu stie cum se cheama. deci "Auzisem o melodie acum vreo doi ani pe U Tv, iar în primele clipe din videoclip erau arătaţi nişte elevi din sala de curs şi un ceas de pe perete. Toţi aşteaptă să se sune de ieşire şi, cum se întâmpă, toţi fug din şcoală şi încep să danseze. Ştie careva despre ce melodie e vorba? Nu-mi mai aduc aminte deloc versurile, dar îmi plăcea mult ritmul. Melodia era in engleza "FUNDA

3 răspunsuri:
| littleblackgirl a răspuns:

Este cumva Britney Spears - Baby One More Time? Pentru ca asa incepe videoclipul.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Fresh Kid- Nu ne place la scoala?

| RuxyzLOL explică:

Nu.oricum merci era alta melodie veche thinking Meh laughing