| elle_9324 a întrebat:

Ajutati-macryingPrietenul meu s-a daspartit de mine. ce ma fac? vreau si eu sa-l fac sa sufere dar nu stiu cum.Am inteles de la prietenul lui ca s-a desp. de mine pentru ca vrea sa se f**** cu una de 18 ani...si cand am auzit ca a si facut-o deja...am inceput sa dau in plans deci ce sa fac ca sa ma razbun pe el? Da mie ink imi mai place de elcryingcrying

Răspuns Câştigător
| D-Anna a răspuns:

Of urasc cand se intampla asta! Dar sincer razbunarea e arma prostului... Sincer de tipa cu care e acum sau a facut lucrurile pe care le-a facut se va satura rapid, crede-ma chestiile astea nu dureaza sunt foarte superficiale. Insa ce ai putea face tu e sa arati indiferenta, chiar daca nu esti fericita sa arati ca esti. Trebuie sa te menti in forma, frumoasa, sa iti mentii prietenii, sa vorbesti cu prietenii lui care chiar daca tu nu sti asta inca, ei te plac. Trebuie sa ii arati ca mergi mai departe, ca esti puternica. Cea mai buna modalitate de al aduce inapoi e sa-i arati indiferenta! Va fi mult mai atras de tine daca va vedea ca esti puternica! Dar pun pariu ca dupa toate astea vei gasi pe cineva mai bun ca el... Eu am gasitlove struck
>big grin

3 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Fi desteapta, arata-i cat de bine te pricepi sa fi indiferenta. daxa el nu a putut sa se abtina fa-i in ciuda cu altul.happy

| aGviLa a răspuns:

Asta se datoreaza ca nu iai oferit ceia ce ii trebuia, adica nu ma refer la faptul ca esti cu el gata faci si sex! Toate la timpul lor! Dar daca el a incercat ceva si nu a reusit, automat a vazut una care se lasa mai usor! Incearca sa dai ochii cu el la bratul celui mai bun prieten al lui, sa ii zic in fata exului ca il iubesti pe acel baiat si va fi gelos, atingel unde nu l-ai atins pe exul pana acum! Sper sa mearga!

| elle_9324 explică:

Agvila nu cred ca este o modaliate atat de buna sa ma dau la cel mai bun prieten al lui...sincer nu vreau sa se certe.app azi am iesit mai multi si era si el.Am inceput incet incet sa ne vb.Ne pupam da doar pe obraz ca intre prieteni.Acum se roaga oti de el sa fie din nou cu mine ca nu stie sa pierde. Sper sa-mi zica sa fie din nou cu mine>IL iubesccrying(crying