| DiZZy_6407 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine...am fqt un server de SAMP si nu stiu cum sa baganimsad dau funda+nota

4 răspunsuri:
| Cipiripi a răspuns:

Vezi daca l-ai facut bine si daca da eu nu inteleg la ce te referi prin baganim cred ca baga nume nu-i asa daca e asa atunci terebe sa intri in pagina in cae la-i facut si acolo sa scrii la name...numele sv ex Romania stund craiova gj... ceti trece prin cap. Funda?

| Mihai_3337 a răspuns:

Pentru a baga un anim iti trebuie un FilterScript de pe www.sa-mp.com/forum -> Filterscripts and Include -> animation

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HostName: MortalQuit Community | Romania RolePlay [0. 3c]
Address: 193. 33. 107. 44:7777
Players: 65 / 189
Ping: 27
Mode: MortalQuit RPG v2. 0
Map: Los Santos

| ByZz2 a răspuns:

Cipiripi te rog ma ajuti sa fac un server de samp?