| TeoPT a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine cu o chestie.

Nu se aud melodiile in film in Windows Movie Maker.

Nu se aud decat anumite melodii. M-am uitat la acele melodii si am vazut ca au bit-rate-ul de 64 KB/s. cele care nu se aud aveau 192 KB/s. bun am folosit un program sa le modific bit-rate-ul la 64 KB/s, si tot nu se audecrying Si nu e pe mute. Va rog daca puteti sa ma ajutati sa rezolv problema

2 răspunsuri:
| TeoPT explică:

Deshteptu secolului, vreau sa folosesc movie maker sa fac eu filmehappy atat de batut in cap nu sunt sa ma uit la filme in movie maker.

ce grea e viata! happy

| AlexSadik a răspuns:

Mda salut glumesti cumva? te ai chinuit atat sa vezi bitr...**** nu stiu ce e ala si te ai chinuit sa le modifici doar ca sa iti mearga in windows panarama player? pfff deci intri pe net si cauti BS player, WINAMP, FLV pro player si multe altele si bagi filme si te uiti in ala... OOOOOFFFF ce grea e viata