| geanny14 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine. Nu imi merge chat-ul pe facebook. Ce sa fac? Cum sa il repar? Daca puteti sa ma ajutati urgent va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la facebook mai in colt unde dai cklic sa intri pe contul tau mai pe langa aia arata help adica da ca nu sti ceva iti scrie acolo ce sa faci, si poate o sa iti arate raspunsul la de ce nu iti merge chat-ul, zic si eu macar sa iti fiu de ajutor.Dar cand vrei sa vorbesti cu cineva scrii ce vrei sa zici si nu iti apare?

2 răspunsuri:
| geanny14 explică:

Mi l-a facut o fata. Multumesc oricum! :*

| Pink_Byby_1998 a răspuns:

Cum tila facut?