| Sofffie a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Cand scriu un document in word si apas space mi-l inlocuieste cu punct. Am incercat toate setarile mai ales ca e si inromana si nu merge.

Multumesc!

4 răspunsuri:
| myrazvy a răspuns:

Ce iti inlocuieste cu punc tot textu?
Vezi e posibil sa fie o schimbare de butoane

| Sofffie explică:

Poi da can scriam ceva imi aparea punct in loc de space... dar am descoperit era ceva selectat pentru a inumara spatiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelasi lucru mi se intampla si mie, dar nu stiu cum sa-l "repar":-s

| miciko a răspuns:

Inmeniul Instrumente clik pe Optiuni, Vizualizare si deselecteaza Spatii