| Poinsettia a întrebat:

Ajutati-ma va rog cu raspunsul sigur la o intrebare: orice fel de laptop se poate conecta la un videoproiector sau trebuie' ceva program special la laptop (nu stiu, intreb)? E numai chestia de unde trebuie bagate firele-n laptop sau mai trebuie ceva-n plus? Merci.

Răspuns Câştigător
| rain a răspuns:

In general, toate laptopurile care au iesire VGA (arata asa: http://upload.wikimedia.org/......940052.jpg ) suporta conectarea la videoproiector. In majoritatea cazurilor, se activeaza printr-o combinatie de taste (spre ex. winkey+F2) - dar aici va trebui sa te uiti in cartea tehnica sa aflii, mai exact, care-i acea combinatie.