| anonima97 a întrebat:

Ajutati-ma va rog. vreau sa dac rost de bani dar nu stiu cumam14 ani si am scoala. deci nu pot sa ma angajez. spuneti-mi metoda voastra.rog serizitate. funda

4 răspunsuri:
| DracusorImpielitat a răspuns:

Poti sa mergi la multe concursuri ( de desen, de muzica, etc, ca astea is gratis ) si daca iei multe diplome de locul 1 primesti bursa.

| AnyAnutza a răspuns:

Te poti face reprezentant avon...

| xLouana a răspuns:

Poti incerca sa-ti ajuti parintii bunicii etc, si le poti cere bani in schimbwinking eu asta fac big grin (dar nu pentru ca speli vasele si duci gunoiul laughing )

| LastDream a răspuns:

Daca te trimit ai tai la magazin si iti ramane rest poti sa-i pastrezi si daca e si comenteaza le spui ca asta e taxa :d eu asa fac si nu imi zic nimic, incep sa rada.dar atentie cu suma, ia-o incet pentru ca daca iei o suma mare o sa te certe...i-a si tu 1 leu 2 si stii cum e azi 1 leu maine altul si tot asa si aduna-i si apoi faci ce vrei cu ei