| lola_5690 a întrebat:

Ajutor, ajutor, ajutor ajutorrrrrrrrrrrrrrrr! cine stie rusa? puteti va rooog sa-mi traduceti asta in litere romane, adc. cum se spune ...nu stiu sa citesc in rusa... uitati asta trebuie tradusa : Сегодня я сделал все домашние задания pls. stiu ce inseamna dar nu stiu sa pronunt, pls pls pls
cat mai repede primul rasp fundita ( numai daca e corect )

Răspuns Câştigător
| Cotzi a răspuns:

Segodnya ya sdelal vse domasnye sadanyawinking!

5 răspunsuri:
| Miza a răspuns:

Сегодня я сделал все домашние задания -->> Azi am facut temele.

| KorpiklaaniV a răspuns:

Rusa nu stiu.

Vezi aici este google traducerea http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ru|ro|.

Scrie acolo propozitia aceasta si dai clik de iconita de sunet din dreapta jos a chenarului. Eu am auzit cum se pronuta dar nu stiu cum sa-ti explic =]].

Bafta :* :o3.

| lola_5690 explică:

Doamne, nu stiti nimic, eu am intrebat cum se zice pe rusa nu pe romana, stiu ca inseama :azi mi-am facut temele!

| ligiligi a răspuns:

Buna! Intra pe google scrie sus din romana in rusa.Scri Сегодня я сделал все домашние задания si unde ai scris asta jos in dreapta dai clk pe sonor.Atunci o voce iti raspunde cum trebuie sa pronunti. Fundita?

| TzZa14 a răspuns:

Inseamna :,, Azi am facut temele''