| DjTeolik a întrebat:

Ajutor! Am internet web'n'walk pe un SAMSUNG GT-S5230 si doresc sa vizionez filmulete dupa youtube si nu merge.Aceeasi problema la m.sport.ro.Aici imi spune de un adobe.
Cine are programul il rog sa mi'l lase si mie
Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
| virus5381 a răspuns:

Nu poti face nimic.Din pa ate pentru aceste telefoane cu bada OS nu este nici un flash player... Desi pe youtube ar trebui sa mearga daca nu ii pe abonament fai un update de firmware daca ii pe abonament nu-i face nici un upodate ca iti beleste sis de operare.

1 răspuns:
| AnDy380 a răspuns:

Si eu am un Samsung S5230... nu am net pe el dar te pot ajuta... http://www.ss5230.com intra pe site-ul asta si scrie undeva sus "review, wallpers, aplicati, etc." intri la aplicatii si cauti acolo, dai "pagina urmatoare" pana gasesti "Adobe Flash Player for Samsung", dai clik unde scrie JAR exact in dreapta lui; il descarci, il transferi in telefon, il instalezi si apoi incearca sa vezi daca merge sa vezi filmulete Funda:D