| valy a întrebat:

Ajutor:((:((:((
cine poate sa imi descarce si mie http://facultate.regielive.ro/......24731.html si daca este sa mi-l trimita prin mail... daca reuseste vreo cineva sa lase raspuns aici si eu ii voi lasa adresa de mail...please.am mare nevoie de accest document

1 răspuns:
| Silvia a răspuns:

Eu te-as fi ajutat dar..."Pentru a downloada acest Document trebuie sa fii autentificat(a) si sa ai punctele specificate in cont!"
Nu stiu cine ar putea sa aiba cont si puncte acolo...big grin