| Publicitatee a întrebat:

Ajutorrrrrrr. Va rooog. De unde pot downloada melodiile lui Chriss[justus]? Nu le gasesc nicaieri. SI nu le vreau dp youtube cu tot cu video. PLzz dau fundita

Răspuns Câştigător
| Radioactive a răspuns:

Le cauti pe YouTube si apoi intri pe un site(www.listentoyoutube.com), introduci link-ul si descarci, caci nu vei lua si video-ul. S-ar putea sa trebuiasca sa astepti putin sau sa reincarci pagina. Mult noroc!

1 răspuns:
| unknow a răspuns:

Http://fisierulmeu.ro/41C7VGPW9FSY/Chriss-Strig-Spre-Tine-mp3.html

http://fisierulmeu.ro/cautare_fisiere.html

in orice kaz,. pui melodia sus acolo, numele adica, si selectezi categ: audio! si iti d mai multe, u o alegi o asculti si apesi download!

sper ca te-am ajutat>:D< j sa stii ca gasesti cele mai multe aici!