| Larisa005 a întrebat:

Ajuuuutor TPU, nu stiu ce am facut dar nu mai imi merge tastatura la laptop si sunt nevoit sa folosesc on-screen keyboard. ceva solutii?

Mltumesc Anticipat

2 răspunsuri:
| Rukhsandra a răspuns:

Ai grija sa nu fi intrat ceva in tastatura (asa am patit si eu si aveam o coaja de la seminte si dupa a mers)

| Larisa005 explică:

L-am curatat cu pensule, l-am intors pe toate partile, am batut usor in el sa iasa mizeria si tot la fel...e nou laptopul deci nu cred ca e vorba de mizerie... big grin