| Aleksutzu a întrebat:

All happy De unde pot sa imi cumpar si eu niste Basketzi ca a lui Justin Bieber happy am masura 34-35-36. Am 12 ani nah... happy Plss Dau funDa si niste pantoloni ceva Vestimentar de-al lui! big grin Ms

6 răspunsuri:
| RegeleRasului a răspuns:

Da ce esti fatalau? vrei sa te placa fetele? sau esti pe invers si iti place de el?

Răspuns utilizator avertizat
| Străfunziu a răspuns:

FWCK ON!
Ai 12 ani?! >; o.
Mă dezamagesti bunăciunee. Pâna si eu am talpa mai mare ca tine, să mor eu rolling on the floor)))))))))).
Uite ce secsi eşti în poză dar... ştii cum se zice...Photoshop, your last hope.
P.S. nu puteai si tu sa zici ca ai 13-14-15 ani? :-s. Îmi distrugi speranţele, honney.

| HaRiBoOo a răspuns:

Strafunziu.nu e el in pozalaughinglaughing e Jeydon Walelaughing

Răspuns utilizator avertizat
| Gumã a răspuns:

Se numesc SupraShoes, comanda`i pe net