| dandan964 a întrebat:

Alohaaa! Care dintre profilurile de servicii mai exact comert si economie e mai "traznet", care este mai avantajos. Fundita pentru cel mai explicit raspuns :3!

Răspuns Câştigător
| Satango a răspuns:

Bună!
Te îndrum să te duci la profilul economic, îţi oferă avantajul de a te îndrepta în aproape orice domeniu. ( Ex: manager, secretar, contabil, lucrător în administraţie, specialist în turism, lucrător hotelier, inspector resurse umane etc. ) Pe când la comerţ nu beneficiezi de toate acestea. Baftă!