| georgyi a întrebat:

Am 12 ani, sunt din bucuresti, caut prieten, daca este cineva interesat ii pot da id-ul(sun fata)

6 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Da cum sa nu dal ca da de la vedea careva de vreo 13 ani si tea agatalaughing
doamne ajuta ca la ce copii sunt in ziua de azi te mai miri de ce i si crizi pe deasupra

Răspuns utilizator avertizat
| kindness a răspuns:

Dne la varsta ta ar trebui sa te joci cu papusile fetit-o. dne frate ce idioata esti; lasa gagiki si pune mana pe carte; ca peste 2-3 ani o sa devii parasuta sectotului 4 sau mai bine zis a Bucurestului. vai de capul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca asta este primul raspuns in care vorbesc asa dar. FATA TU ESTI PROASTA?
Asta nu site de matrimoniale cum nu e nici site de teme.
Si ce c. t ai putea tu sa-i oferi la ala care te vrea? Papusi si masinute? Ca pentru mai mult mai ai de crescut.
Doamne sfinte. @Stela cum poti sa accepti postarea unor asemenea intrebari?
@ivena ciudat-o nu te cunosc personal si nici nu te-am intalnit recent si stiu ca nu e decat o intrebare la baza pusa de un geniu nedescoperit ca tine, dar crede-ma dai dovada de cea mai mare imaturiate din lume cand pui asemenea intrebari si niciun baiat nu vrea fete imature langa el asa ca...grow up sister rolling eyes si pune mana pe carte si tine-ti intrebarile astea stupide pentru tine fiindca asta nu e site de mucosi care se cred luna si soarele.

| DEVIL_5504 a răspuns:

Spune-mi mie id-ul :X

| AsMuTT a răspuns:

Uite id meu de mess bodo.mafiotul