| mm_8352 a întrebat:

Am 14 ani, 1.63 inaltime si greutatea de 40 de kg, cate kg mai mi-ar trebui?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

La inaltimea ta cred ca iti mai trebuie 5-6 kg.Mai mult de atat nuhappy
Spor la ingrasat!winking

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cam 13 ca sa ai o greutate normalawinking
Bafta la indopat!

| alexa a răspuns:

Esti slabutza intr-adevar, dar trebuie sa realizezi ca ai 14 ani. Te dezvolti normal...cu trecerea timpului vei pune si kg pe tine intr-un mod progresiv...

| Andreeagen a răspuns:

Cate sa iti placa tie km arati...

| catalina_2916 a răspuns:

Ti-ar mai trebuii vreo 3-5 kg...

| cristina93 a răspuns:

Mmm da eu am 1 62 si 52 kg, si mi se pare ca arat bine, nu-s grasa nici slaba, deci ai putea sa iei in greutate vreo 10 kg, dar nu te indopa din prima, fa-ti un meniu echilibrat ca sa te poti ingrasa

| FoXy a răspuns:

10 sau 13:* sa arati bine

| cooola a răspuns:

Intra pe situ ..florentina.ro..si acolo este o chestie unde iti pui datele acestea si iti da greutatea pe care trebuie sa o ai..bft

| Moneyandfame a răspuns:

24 de kilograme si ai fi super.

| giovana a răspuns:

Cam 10 ca sa arati super fain. happy

| fzcsm a răspuns:

Esti numa buna si in plus nu cred ca eu sunt in masura sa-ti dau sfaturi!

| roksyk a răspuns:

Nu crezi ca esti bine asa? Simte-te bine in pielea ta! daca te ingrasi prea mult, nu mai simti ca esti tu insati! Esti in crestere, oricum, asa ca mananca fructe si legume praspete, branzeturi, oua si carne fara sa exagerezi si vei arata mereu bine.winking Crede-ma, si eu sunt foarte slaba si nu ma plang!

| deyu001 a răspuns:

La inaltimea pe care o ai greutatea normala ar fi trebuit sa fie de 50 de kg.Asa ca apuca'te pe ingrasathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Iti mai trebuie 17 kilograme sa arati bine si sanatos.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8-9

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani, 1. 65 si 48 de km...cred ca mai tr sa mai ne ingrasamlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa? da ce ziceti de mine sunt baiat si am 46 kg si 180, 14 ani

| m3mo a răspuns:

Mai putin de 10 in orice caz
ca sa nu arati prea grasawinking