| Oancea_Giovani_1997 a întrebat:

Am 14 ani si am 1.53 inaltime si ma simt aiurea, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Fiind încă în creștere la un club din unul din aceste sporturi: baschet?, handbal, volei. Spun club, pentru că ai antrenor, sală de sport. Dacă joci doar pe "maidan" sau la orele de sport nu faci nimic.

| Violleta2022 a răspuns:

Fiecare copil are ritimul lui de crestere. unii cresc in perioada pubertatii, altii mai tarziu. Ai rabdare!
Mananca sanatos si fa mult sport, ca sa-ti accelerezi dezvoltarea si cresterea in inaltime!