| Rucutucu a întrebat:

Am 14 ani si fac dans sportiv de performanta...credeti ca acesta este un motiv pentru care am sanii foarte foarte mici?

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Daca faci dans de performanta probabil urmezi o dieta stricta si ti se controleaza drastic silueta. Sanii nu sunt altceva decat tesut adipos(grasime). Insa se poate sa fie si genetic... uita-te la femeile din familia ta, pentru a-ti da seama. Si nu uita, mai ai mult timp pana te maturizezi complet, adolescenta ta de-abia a inceput.

3 răspunsuri:
| elenabz07 a răspuns:

Nu e adevarat si eu am tot 14 ani,fac dans,si eu ii i-am la fel, fetele de la dans din contra sunt dezvoltate, o sa vezi ca in clasa 9-10 or sa ti se dezvolta deoarece esti in crestere

| AndraMinnie a răspuns:

Daca ai sanii foarte mici ar trebui sa te duci la un doctor sa te consulte. Eu nu cred ca din cauza aceasta. Ai timp sa-yi creasca sanii, nu-ti mai fa atatea griji

| anna_5566 a răspuns:

Faptul ca faci dans sportiv nu este un motiv sa crezi ca de aceea ai sanii mici, acest lucru depinde de organismul fiecaruia