| waker a întrebat:

Am 15 ani. Boboc la liceu din septembrie si ma gandeam cum as putea sa fac niste bani..As vrea sa stiu din propriile experiente sau pareri cum as putea. Fie site-uri sau job-uri..Nu vreau sa-mi spuneti gen sa-mi ajut vecinii!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pariuri sportivewinking

| Bianca888 a răspuns:

Poti imparti pliante sau poti fii reprezentant la o revista. Succes!

| waker explică:

As vrea sa stiu de la ce varsta pot impartii pliante..Am inteles ca de la 16 ani.Iar la pariuri am pierdut mai mult decat am bagat.