| AlexAIC a întrebat:

Am 16 ani si am barba full. Oare cat de mare ar trebui sa o las sa creasca ca sa nu par nici prea mare?

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Domne daca vrei sa nu pari mare ar trebui sa nu iti lasi barba.Barba de obicei te face sa pari mai matur si mai invarsta.Eu zic ca esti prea tanar sa iti lasi barba, inteleg ca e mare si iti place dar eu te-as sfatui sa iti lasi pe mai incolo, acum esti adolescent si nu e frumos sa fii barbos de la varsta asta.E sincer parerea mea, acum poti sa tii-o lasi cum crezi de cuvinta.

| DigBick a răspuns:

NU te gandi de cat arati, gandeste te daca ti place sau nu. Am avut cateva luni de zile in care nici macar nu mi am tuns barba. Am 21 de ani, lumea ma credea de 35. Bine, am si 1.84 metri si 114 kg