| EmilyBrontë a întrebat:

Am 16 ani si nu am avut nici un prieten pana acum. sunt foarte sociabila si eu cred ca arat chiar bine dar sunt cam timida si nu prea interactionez cu baietii. aveti vreun sfat?

2 răspunsuri:
| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Buna si eu sunt timida, dar am avut iubit.Eu nu ma dau la baieti sau alte chestii din astea din cauza ca sunt timida, dar am norocul ca sunt draguta si vin baietii la mine in loc sa ma duc eu dupa iei.Nu iti face grijia o sa ai si tu un iubit, si atunci cand o sa te faca sa suferi o sa zici ce bine era cand eram singura.Asta mi-am zis`o si eu:p.Intr-o relatie sa nu pui prea mult suflet(sa o iei ca pe un sfat).In legatura cu timiditatea ai putea sa iesi in oras cu fetele.pe afara nu stiu si oricum sunt sigura ca in lumea aceata exista un baiat si pentru tine:p.Succes! daca crezi ca te-am ajutat funda.O seara buna:*

| EmilyBrontë explică:

Cati ani ai JoNN?