| acumpunintrebari a întrebat:

Deci uite cum incepe, e cam complicat.Acum cate-va zile m-am intalnit eu cu o fata(bruneta) si un prieten si prietena lui si inca o fata(astai blonda). Si no, am facut cunostiinta si nu prea am avut timp sa stam de vorba ca blonda dadea intruna din gura(ii mergea ca la masina de cusut) si bruneta o plecat dupa o ora, blonda mi-a dat numarul ei ca i l-am cerut da fata e cam timida si pana la urma am vorbit cu ea prin mesaje si no. mi-o zis prietena ei ca nu ii plac baietii blonzii si am intrebat-o de ce in mesaje da mi-a zis ca "aveti o fata mai ciudatalaughing" si tot asa am mai vorbit pana mai pe seara si am chemat-o la un gratar duminica da nu vrea sa vina ca e plecata, mie imi place de ea da nu prea stiu cum sa o iau ca ii cam timida, un sfat ceva?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai nu o lua prea deodata.esti amuzant laughing abia ai cunoscut-o si iti arde de gratar ha?devil laughing las-o mai moale.laughing
succes!winking

| jolie a răspuns:

Nu am inteles nimic thinking

| Diana889333 a răspuns:

Nu o lua asa repede cu gratarul. Poti incepe cu scurte iesiri la un suc de exemplu. Asa va imprieteniti, va cunoasteti mai bine.