| SeNyS a întrebat:

Am 17 ani, pana la varsta asta nu am avut prieten, dar imi place ft mult de un baiat ce locuieste aproape de mine, el are 22big grin, e ft de treaba de gasca, eu sunt FOARTE timida cu baietii, nu stiu cum sa fc sa ii arat ca imi place de el, nu stiu, o chestie sa isi dea seama sad nu as avea eu tupeul sa ii spun ca imi place de elstraight face sunt prea timida, el asa mai fc glume ca vrea sa ma cucereasca, dar nu'i nmc serios credsad pentru asta, poate voi prietenii mei, aveti un sfat bun si pentru mine! Multumesc frum:*

8 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Daca face glume cu tine jucandu-se ''de-a iubi si iubita'' fa si tu ce face el daca intrii in hora joaca! prefa-te si tu ca esti ''iubita'' si joc joc pana la urma...

| SeNyS explică:

Ms pupilly :*:*:*

| SeNyS explică:

La cat de timida sunt, crezi ca as face asta?laughing

| SeNyS explică:

Multumesc frumos pentru sfaturi:*:*:*

| Pupily92 a răspuns:

Raspundei si tu la glumele astea, cam cu aceeasi moneda.si eu sunt foarte timida, si nu de putin timp am un prieten care ma iubeste enorm si eu pe el.si ai putea prin gesturi sa-i dovedesti ca iti place de el.trimite-i mesaje, suna-l... baietzilor le plac fetele timide.toti amicii mei sunt de aceeasi parere. succes.

| Pupily92 a răspuns:

Si eu am fost in aceeasi situatie.si inca sunt, doar ca am un prieten.in rest... happy

| Pupily92 a răspuns:

Dar nah.acuma nu ii trimiti mesaje ca sa il terorizezi pe saracul baiat. happy

nu ai dc :*:* succes

| aiam a răspuns:

Jumatatea ta singura va veni crede-ma, şi dacă el îţi este simpatic asta nimic nu rezolva. Daca el va vedea ceva frumos în tine neaparat va trage atenţia