| cristianorudi7 a întrebat:

Am 18 ani si din pacate, am un inceput de cocoasa. Bine, nu se vede exagerat, adica sunt 90 % normal, dar vreau sa numai stau asa, am mereu umerii inaintea urechilor,toata lumea imi spune sa ma corectez, dar nu reusesc pur si simplu. Puteti sa ma ajutati cu cateva exercitii pentru indreptarea spatelui? Va multumesc

1 răspuns:
| CrazyYoyo a răspuns:

Poti incerca in casa sa iti pui o matura la spate si sa mergi drept sau sa iti pui niste carti in capwinking
Iar pe strada incearca sa mergi drept stiu ca`i greu dar vei reusi! kiss