| adynna_8265 a întrebat:

Am 18 ani si sunt virgina, si imi este teama sa imi incep viata sexuala deoarece am auzit k doare foarte tare, este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Mo a răspuns:

Aici sunt mai multi factori care pot influenta. Daca partenerul tau va fi grijuliu, tandru si intelegator cu tine te vei simti mult mai in siguranta. Daca himenul tau este elastic, s-ar putea sa ai dureri, dar nu foarte mari... oricum, felicitari! nu credeam ca sunt si fete la varsta ta care sa mai fie si virgine! inca o data BRAVO!

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat e o placere pentru tine. avatarvxxx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga nu te speria ca nu te doare tonguetongue si restul este placere :X:X:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic pentru ca si ew sunt virgina si am 18 ani...si mie imi este teama dar ew nu am intanlit ink baiatul potrivit. dk u l-ai intanlit nu mai sta pe ganduritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetelor nu mai va temeti atat doar pentru o secunda de durere. daca vreti sa nu va doara aveti grija cu cine o face-ti va trebuie unu cu ceva vechime de experienta.eu am 23 de ani si am dezvirginat 7 fete pana acum dintre care una avea 15 ani si pe atunci aveam 17, deci ce parere aveti. ea avut curajul la 15 ani si voua va este frica la 18 ani? si la toate nu am avut nicio problema. daca vreti sa va dezvirginati fara sa va doara va pot lasa id meu de mess sau un nr de tel si va garantez ca o sa va doar foarte putin si nu mai mult de 1 secunda.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da doaresucces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut prostia si i-am spus ca nu mai sunt virgina. vine 14 februarie, vom merge intr-o mini-excursie si nu stiu ce am sa fac. nu pot sa vb cu el despre asta pentru ca el vb de toate cu baietii lui si am sa par o idioata. si da, mi-e frica si mie sa fac sex. si ca o sa ma doara si de toate straight face EU CE AR TREBUI SA MAI FAC? sad

| wolk1996 a răspuns:

1 corect au spus toti cei lanti depinde de pers dar feteleor nu va temeti caci cit mai tirziu cu atit mai rau si mai greu