| litere123 a întrebat:

Am 19 ani, însă fizic arât de 15 ani, ceea ce mi s-a precizat de n ori. E ceva greșit la asta? De ce nu mă pot maturiza fizic la fel ca psihic?

Într-un fel, consider că acest lucru ar fi un avantaj...să par cât mai tânără(ex. 25 ani-dar să arât de 20).

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Important e sa nu consumi alcool si sa nu fumezi asa o sa duci viata buna

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Avantaj ca să ce?

| ancaval a răspuns:

Cine ți-a zis că fizic ești de 15 ani? Pe ce s-a bazat când ți-a spus asta?

| Reghqen a răspuns:

Poate încă nu te-ai dezvoltat cum trebuie, sau te dezvolți mai târziu decât cealalte fete, mai așteaptă 1-2 ani, în același timp ai putea face ceva exerciții fizice, să te maturizezi mai repede corporal happy
Mie din contra, am 19 ani și multe fete îmi spun ca par de 20+, chiar dacă nu am cine știe ce barbă, habar nu am de ce spun ca par mai mare. laughing