| gimliboom a întrebat:

Am 19 ani si imi cade parul exagerat de mult...cauzele sunt folosirea fixativului zilnic in perioada scolara, ca deh, sa ma placa fetele... cu spuma si gel nu imi sta nici macar un fir si am recurs acum vreo 4 ani la fixativ si nu m-am oprit de atunci.

Deja a inceput sa-mi cada parul in stanga si dreapta bretonului, sa se faca carari... ce mi-ati recomanda sa folosesc mai natural pentru a-mi face parul? auzisem de chestii de apa cu zahar...

1 răspuns:
| TonyTZu a răspuns:

Pai gimliboom nu te mai da cu fixativ fa-ti parul cu apa cum mi-l fac eu sau cu gel cum vrei tu. Fundabig grin