| MeGustaaaaa a întrebat:

Am 2 intrebari la care una macar trebuie sa stiti: 1.La X Factor, era un invitat special tatuat tot.Cum se numeste el si melodia care a cantat-o? 2.Alexander Rybak are un album? Daca da, unde l-as putea downloada?

Răspuns Câştigător
| evaave a răspuns:

Alexander Rybak are 2 albume in engleza (Fairytale si No Boundaries), unul in rusa si unul in suedeza. Mai are lansat si un EP cu patru melodii de iarna. Fairytale se gaseste in orice magazin Diverta, iar No Boundaries se poate comanda online. Gasesti linkurile aici: http://www.teamrybakromania.ro/#!/? page_id=28