| MilkshakeShake a întrebat:

Am 2 rugamintihappy .1.Cam cat ar costa un skateboard adica intre cat si cat? si 2. Imi dati va rog linkul de pe care pot invata trucuri usoare cu sk8-u si cum sa il folosesclaughing)

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un skate costa intre 50 si 390 lei, daca in orasul tau sa afla intamplator un polus sau oricare alt mall inceraca, in Hervis un skate estie 89 sau 189 lei, iar in Intersport un skate este 389 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfatul meu este sa nu te incurci cu skate-uri de se vand prin Hervis sau Intersport. Alea sunt skate-uri de le cumpara parintii copiilor ca sunt ieftine, dar nu sunt bune pentru ce vrei tu. Daca vrei trick-uri incearca in magazinele specializate (skate shop-uri). http://www.frogs.ro/ este unul, dar sunt multe.