| klaudiu2009 a întrebat:

Am 20 de ani si am probleme cu penisu in sens ca e mic... 10 cm... vreau si eu sa fac sex... imi spuneti metode de marirea penisului? astept raspunsuri serioase.

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un site pe net, de exercitii pentru marire, http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:Qvk7Ijp2JsoJ:tehnici-potenta.uv.ro/+exercitii+fizice+de+marire+a+penisului&cd=1&hl=ro&ct=clnk&gl=ro
Dar 10 cm in erectie ar fi suficient sa-ti satisfaca partenera, trebuie sa pui multe ingrediente ca sa iasa, in afara de penis.

| monyk a răspuns:

Buna, nu prea stiu ce ai putea face sa ti se mareasca, dar totusi e bine sa te accepti asa cum esti, pentru ca nu esti singurul, si in plus daca asa te-a dat D-zeu, asta e...

| gabriela_7862 a răspuns:

10 cm in erectie sau in stare normala? ar trebui totusi sa stii ca vaginul unei femei are "adancimea" de 9 cm, asa ca e ok... stiu ca voi barbatii ati vrea sa-l aveti cat mai mare, dar presupun ca vrei sa fii iubit si pentru sufletul tau, nu doar pentru ce poti face in pat...

| RuSuLeTzZz a răspuns:

Frate... deci nu conteaza marimea mai mult decat partenerul. Daca ai un partener tandru. cu "astia" 10cm poti face atat dragoste.cat si sex .care pentru mine sunt 2 lucruri diferite. Gaseste partenerul potrivit si. fa-o. + *
Se încarcă...

*
Marirea Penisului
Cu Doar 20 Min/Zi Poti Obtine O Marire De 1-2cm In 2 Luni.Garantat!
carti-electronice.com/Penis-Mare.(Nu am ferificat)

| juniper a răspuns:

Vorbeste cu el laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@juniper rad de jumatate de ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum lasaand gluma la o parte 10 cm sunt suficienti, alege-ti o partenera si explica-i ca sa nu te trezesti ca ajungi in pat si aceea va rade de tine, este un impact psihologic naspa, spune-i :draga, iti ajung 10 cm, fiecare femeie se asteapta la altceva in pat, daca va accepta inseamna ca este ok.Invata sa faci sex oral, compenseaza lungimea penisului care nu este neaparat sa fie asa,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi să nu cazi în depresie și să sari pe puștoaicele de 12-13 ani, pe motiv că ele n-au nevoie de mai mulți cm. Poate te văd după gratii și îți folosești cei 4 inch pentru a deschide cutii cu fasole (în cazurile fericite).

| daniDeeDee a răspuns:

Nu-i de ras! sad Ii multumesc lui D-zeu ca mi-a dat cm mai multi big grin

| evilspoon a răspuns:

Juniper a răspuns:
Vorbeste cu el LoL

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca niste tehnici de marire a penisului, gasesti aici: http://tehnici-potenta.uv.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ii multumesc lui tata ca sewman cu el si am 25cm

| dumitrudan a răspuns:

Salut! 10 cm la 20 de ani e putin. Iti pot recomanda dispozitivul Phallosan! Eu am auzit pe cineva care l-a folosit si a obtinut cam 4 cm in 5 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, Intra pe www.vimaxforte.ro sau www.vimaxextender.ro, vei fii multumit de rezultate!

| george091 a răspuns:

Poti incerca cu suplimente pe baza de plante. Eficiente s-au dovedit a fi suplimentele NaturalXl in cazul meu. Produsul e facut in intregime din plante