| Raluca_6071 a întrebat:

Am 48 de kg si 1.60 inaltime.
Vreau sa slabesc big grin
Stiti cumva cum?
Vreau sa tin regim! Spuneti-mi un program >ceva:
As putea sa slabesc cu pastile, dar nu ma sacrificlaughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

De ce sa slabesti? Ai o greutate normala, daca ai anumite cu grasime de exemplu, fa sport pentru zona respectiva, nu te pune pe slabitwinking

| OanaG a răspuns:

Da la 48 de kg esti grasa tare cred, nu te pune pe slabit ai o greutate normala, mai tarziu oraganismul tau va avea de suferit!

Abh
| Abh a răspuns:

La inaltimea ta, greutatea ideala este 50 de kg. De ce vrei sa mai slabesti? Esti cumva cu niscaiva tulburari precum anorexia sau bulimia?

| liveincolors a răspuns:

De ce sa slabesti? Ca sa ajungi anorexica? E foarte bine cum esti. Trebuie doar sa te mentii asa cum esti. Fa miscare cam de 4-5 ori pe saptamana, mananca putin si des. Dar repet. Nu trebuie sa slabesti. N-ai de ce. E perfect 48 kg la inaltimea ta.

| Raluca_6071 explică:

Ok grasa nu st... doar caa am burta crying

| ☺ Smile ☻ a răspuns:

Nici intr-un caz cu pastile! dimineata o paine cu ceva si o cana de ceai. la amiazi fructe. iar seara o cana de lapte. in cele 24 de ore incearca sa bei foarte multe lichide!:*