| AndreiHypnotik a întrebat:

Am ajuns intr-o clasa cu bombardieri la un liceu la care n-am vrut.

Sunt din Iasi si ce pot zice e ca in a 8 a am fost idiot si intr-o situstie mentala mai nasoala asa ca nu am putut invata foarte bine. Am luat in examen 7.50 dar cu un cod pus prost am ajuns la liceul Asachi unde am picat intr-o clasa mai nasoala. Ft multi fac galagie in ora, altii sunt genul de persoane care sa poarte pantalonii de li se vad boxerii si nu am pe nimeni cu care sa stau sa vorbesc si ma oboseste asta mental asa de grav.
Am fost bolnav la pat 3 luni si acum am si mediile mai mici si nici nu stiu ce sa fac. As vrea sa ma transfer, asta e clar, dar cu media mea nu prea am unde.
Doar caut idei cu ce as putea face in situatia asta.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La liceul agricol sau de constructii, desii nici acolo nu vor fii elevi de elita, ca deh, mediile slabe sunt obtinute de cei care nu invata.

| anonim3247 a răspuns:

Să nu te bagi în seamă cu ceilalți de care spui că sunt bombardieri

| AdioTPU a răspuns:

Cu media ta poți intra la un liceu teoretic pe un profil real. Încearcă să te transferi la un alt liceu.

| Fonk a răspuns:

Nuți place unde ești, mutăte in alt liceu.