| uniqoolstefan a întrebat:

Am aproape 17 ani 57 kg si 1, 70 inaltime. eu ma consider cam slab. voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Nu eşti slab... eşti foooarte slabanog, mai bine ai pune ceva pe tine să nu te sufle vântul laughing
Sunt unii aici care vor zice că e chiar bine şi perfect doar pentru că vor fundă, dar eu nu sunt aşa. bye bye

6 răspunsuri:
| ᾄᾗἷҭẓᾄᾄ a răspuns:

Eşti slab. Cunosc un băiat de 12 ani care are 55kg, deci.

| 00Criss00 a răspuns:

Dap esti cam slab
pune si tu ceva pe tine
nu stiu o haina sau imbracate mai gros laughing

| real8849 a răspuns:

Esti potrivit... daca vrei poti sa ajungi la o greutate de 59, 60 kg, atunci vei fi perfect, eu am 14 ani si o inaltime d 1:80 si cam 60 si cv d kg:d

| real8849 a răspuns:

Mai mananca cv.ai fi fost potrivit daca aveai 15 ani, dar la varsta ta ar trebui sa mai mananci cate cv, cam la 61 kg sa ajungi

| uniqoolstefan explică:

Mersi pentru sfaturi. cat si pentru aprecierile rautacioase ale unora.

| uniqoolstefan explică:

Intre timp am ajuns la o greutate de 61 kg. big grin