| Georgianaax a întrebat:

Am auzit ceva cum ca dupa examele de admitere pentru liceu, trebuie sa stam o luna in localitate, adica nu avem voie sa iesim din localitate, ceva adevarate, explicati'mi! Funda

Răspuns Câştigător
| Charlote224 a răspuns:

Nu e nimic adevărat. Nici nu are sens ceea ce ți-a spus cine ți-a spus. Nu o fi cu țigla pe casp, scuze dar așa e. Unii dintre noi avem tabere, excursii, și multe altele. Nu s-a făcut în nici-un an așa și nici nu se face. Trebuie să stai în localitate până se pun rezultatetele finale ale examenului. Adică cele după contestații dacă înțelegi și sunt sigură că da.
Nu îți fă probleme pentru asta, deoarece nu e adevărat. Ministerul învățământului nu a spus nimic despre acest lucru. Poți să pleci după examene oriunde vrei tu.
Sper că ți-am explicat destul de bine xD :*

2 răspunsuri:
| DaNiElA_8352 a răspuns:

Cum... adica?
eu nu am auzit nimic de genu
tu unde ai auzit? de unde esti?

| madalina_2618 a răspuns:

Nu este deloc adevarat... poti sa iesi din localitate si sa meri unde vrei tu
nu are nimic a face examenele sh ce faci tu
nu te mai lua dupa toata lumea deoarece nu tot ce zboara se manank asa ca stai linistita ca poti sa mergi oriunde
bye bye:X:X:X