| JIJ a întrebat:

Am auzit o fata care a tras un bart, fetele trag parturi?

10 răspunsuri:
| emilitalia a răspuns:

Esti cumva la gradinita? Normal ca trag happyhappyhappyhappyhappy

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

E ceva normal!?

| KristalPop a răspuns:

laughing
Logic.
Câteodată, e ceva normal care se întâmplă în corpul fiecăruia dintre noi.
Arată că organismul funcţionează.
De obicei gazele sunt cauzate de insipirarea aerului în timpul hrănirii.

| FastAndFurious a răspuns:

De ce n-ai pus intrebarea la trivai - amuzante?big grin

| onasis1961 a răspuns:

Normal! Ele nu sunt tot fiinţe?

| Crazyfish a răspuns:

Trebuia s-o reclami, e interzis prin lege!
Doar la caini si cai este permis!rolling on the floor)))

| ascovit a răspuns:

Intr-un fel ma bucura intrebarea ta. Peerceptia ta despre fete este una mult prea perfecta de nu le crezi in stare de asa ceva.
Ei bine da, si fetele trag parturi, e normal. Anormal este ca o fata sa le traga in public (si chiar de fata cu oricine altcineva).
Bafta in viata si sarbatori fericite!

| mona a răspuns:

Trag si fetele dar mai cu bun simt

| JIJ explică (pentru ascovit):

Sa stii ca am o parere foarte buna despre fete, merei vin ingrijite, le miroase parul mereu a shampon si ele miros a aer curat combinat cu aer parfumat, acel part doar eu l-am auzit pentru ca stateam langa ea, iar colegii din fata si din spate daca l-ar fi auzit ar fi crezut ca sunetul provine din alte cauze.

| positivity a răspuns:

Logic că da.
Doar sunt oameni şi ele, nu?