| Satisfaction a întrebat:

Am auzit o melodie la radio si era ceva de genu: zicea Love, Love, Love. Din cate am inteles se numea ceva cu S... Love. Nu stiu exact cum. Ceva de genu: Summer love. dar nu asa. Daca stiti va rog sa ma ajutati. Era de culb,

1 răspuns:
| heartslow a răspuns:

Da cred ca stiu eu, melodia se cheama Secret love si e de Mattyas si Kristina, uite aici un link:http://www.youtube.com/watch?v=ihK2pPcDSHM&ob=av3e
E, frumoasa melodia, imi place mult, si sper ca te-am ajutat, funda?:)