| username_8290 a întrebat:

Am bagat pe profilu meu hi5 un video d p youtube. cum il fac sa porneasca automat? Porneste doar daca dau click. am vazut la multa lume ca porneste automat.

4 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

L-ai luat fix de pe youtube? Daca da, nu este bine. Trebuie sa-l iei de pe : http://www.youtube-video-codes.com/

Cum il pui pe autostart iti zic acum : Cauti video-ul il verifici daca e cel bun, si dai la Grab Code, inainte sa copii linkul bifezi "autostart", apoi pui in spatiul unde vrei sa fie video-ul si porneste automat. :)

| HeartBeat_5869 a răspuns:

Http://welcome.haipa.ro/2009/05/18/player-hi5-autoplay/
Citeste aici. De asemenea gasesti foarte multe chestii de genu`.
Mie mi se pare un site f. bun:)

Sper ca te-am ajutat:x
Pa pa :*

| LoveChocolate10 a răspuns:

Www.muzicahi5.com
Pui linkul si apoi il pui unde vrei.Categoric, porneste automat.