| DeeaM a întrebat:

Am chef sa rad big grin... Ce videouri funny stiti? Thank yoou :*

10 răspunsuri:
| Lost In Your Smoke™ a răspuns:

Unu` la care am ras cu lacrimi a fost cel cu "colebelelee""rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorcauta pe youtube "eu cu cine votez?" apare un filmulet cu un bebelus si dai de pe la min 1:20 daca nu ma insel.thinking cand se apuca aia pe fundal sa vb despre medicamenterolling on the floore penaala raublushing

Răspuns utilizator avertizat
| pensionar a răspuns:

Daca intri pe site-ul trilulilu.ro, la sectiunea video vei gasi ceea ce-ti dorest