| BlackNights a întrebat:

Am cumparat acum ceva timp Effaclar duo de la La Roche-Posay, insa nu prea da rezultate pe cat ma asteptam(mai ales la cat costa). L-a mai folosit cineva? Ce parere aveti de el?

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Eu folosesc Effaclar Duo, il folosesc de un an si la mine a dat rezultate. Mai folosesc si Effaclar K, care usuca cosurile mai repede. Pentru o perioada am folosit si Retin-A, o crema pe care am urat-o. Desi pielea mea nu e foarte sensibila, mi s-a uscat foarte tare fata de la acea crema, deci nu ti-o recomand daca ai pielea sensibila pentru ca te irita foarte tare.
Totusi, atata timp cat ai Effaclar Duo foloseste-l de 2 ori pe zi si probabil va da rezultate mai bune (nu e sigur, dar trebuie sa-l folosesti ca sa vezi)
Mult succes!