| OanaG a întrebat:

Am dat peste http://www.cancan.ro/......06078.html care pot sa zic ca am ramas socata :-s, saracutul :(. Voi ce ziceti?

8 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Saracul sad sper sa reuseasca interventia chirurgicala.

| Liviu a răspuns:

Saracutu baiat...
Imi pare rau pentru el si parintii lui sper sa traiasca sper sa isi gaseasca pacea' in lumea asta plina de oameni raisad

| SweetCandy a răspuns:

Am vazut si eu mai devremesad poate reuseste operatia si va traii.straight face desi nu cred ca va duce vreodata o viata normalastraight face

| bluesky a răspuns:

WOW:o

Groaznic ca se intampla asa... dar daca ar fi o lume sanatoare, fara E-uri, fara poluari si fara anticonceptionale care nu fac bine organismului unei mame, poate atunci nu venii pe lume astfel de "monstri" si nu ar suferii copii, care la urma urmei nu au nici o vina pentur ce li s-a intampalt.

Asta e lumea in care traim...sad

| αndï a răspuns:

Ca o sa'i placa la circ rolling on the floor

(acum puteti injura)

| αndï a răspuns:

Ca o sa ii placa la circ laughing

(injurati acum)

| Domyno a răspuns:

Tragic! Ramai fara cuvinte, adica vezi ca anomaliile genetice sunt in floare si apar copii nevinovati cu boli precum sindromul down, nanism primordial, sau malformatii ce te ingrozesc!

| Me,myself & I a răspuns:

Fereasca Dumnezeu pe toata lumea, nu cred ca e durere mai mare pe lumea asta ca parinte sa-ti stii copilul bolnav!